top of page
3588398 [Recovered]-06.png
strip_edited.png

כנס 360° - המקום בו כל העולמות נפגשים

 

אז למה360°? כי לכל אחד מאיתנו המון עולמות וכל אחד הוא גם וגם וגם וגם... רצינו להביא את העושר האנושי שברשת לידי ביטוי בדרכים שונות ומגוונות ולאפשר פלטפורמה בה נוכל להכיר זה את זו מעבר להגדרת התפקיד ואתגריו. הכנס שם דגש על חדשנות ויזמות ומהווה הזדמנות להביא את החלומות שלכם לקדמת הבמה – להגיד אותם בקול רם, לקבל דחיפה ואנרגיה מהרשת ולהניע אותם יחד ב360°!

Screen Shot 2022-12-08 at 9.36.11.png
תוכנית הכנס

תוכנית הכנס

3588398 [Recovered]-06.png

31.01.2023

יום ג, ט' בשבט תשפ"ג   

6:45

שורפים קלוריות | פעילות ספורטיבית בהובלת בוגרים/ות (פעילות רשות)

7:30

ארוחת בוקר ופינוי חדרים

8:45

פתיחת יום וצ'אקרות

9:15

אני אכתוב את זה מחר: לחיות עם דחיינות  דורון פישלר, פודקאסטר

10:15

הפסקה

10:30

משחיזים כלים ומשכללים מיומנויות סדנאות בקבוצות קטנות

01

המדען המטורף והצוללת הצהובה - סדנה מבוססת חדר בריחה, לפיתוח חשיבה יצירתיתעדי ליבנה

02

מקונפליקט לתקשורת מקרבת כלים ליצירת דיאלוג | שגית רוסו יצחקי

03

מעבר למילים כח ההשפעה של שפת הגוף | דורית עוזיאל

04

קצר, מושחז ולעניין כתיבה שיווקית וקופירייטינג | אלון חדד

05

העולם מגובה 95 ס"מ מתכננים עיר גדולה לילדים קטנים | אורבן 95

06

מפות סיפור פלטפורמות GIS אינטראקטיביות | הדסה לב

13:15

ארוחת צהריים

14:00

קסם הסרנדיפטי - אם יוצאים מגיעים

אסנת מירון, מומחית למקריות ולא במקרה

15:30

16:30

עם מה אנחנו יוצאים מפה ומה מכאן והלאה

סיום ופרידה

3588398 [Recovered]-05.png

30.01.2023

יום ב, ח' בשבט תשפ"ג

9:15

רישום, חיבוקים וארוחת בוקר קלה

10:15

פתיחת כנס ב 360°

עיינה אדלר, מנהלת אגף בכיר תכנון ופיתוח הון אנושי ברשומ"ק

שרית טביב מילמן, מנהלת רשת הבוגרים

10:45

כשחזון פוגש מציאות צמרת פירסט, יזמת חברתית בינלאומית

11:30

הפסקה

11:45

הרשת גועשת | מרחב יוזמות בהובלת בוגרות ובוגרים במתודולוגיית   

ProAction Cafê | אסף שנהב, מנחה קבוצות

14:15

15:00

17:00

ארוחת צהריים

קבלת חדרים והפסקה

התכנסות, מינגלינג וכיבוד קל

17:45

טקס הוקרה למסיימי השמה

במעמד בכירים ממשרד הפנים, שותפים וממונים ברשויות

19:30

21:00

ארוחת ערב

PUB QUIZ | ומוזיקה טובה

3588398 [Recovered]-06.png

מרצים

מרצים

כשחזון פוגש מציאות

צמרת פירסט 

מה באמת דרוש בכדי לנצח? איך מובילים מהלכים חדשים וחדשניים בתוך ארגון ובכלל? האם יש טיפוס שיצליח יותר מאחרים לפרוץ קדימה?

צמרת פירסט הובילה מיזם להצלחה מסחרית גלובאלית, כנגד כל הסיכויים, עם מכשיר רפואי פורץ דרך לבלימת התפשטות מחלת האיידס.

צמרת מספרת סיפור מרתק ומטלטל על המסע היזמי יוצא הדופן שלה, בו היא התמודדה עם אתגרים בלתי נתפסים כדי להפוך רעיון חדשני למציאות מסחרית גלובלית. היא מדברת בכנות על השיעורים הכואבים שלמדה לאורך הדרך ומתעלת אותם לתובנות על מנהיגות, על יזמות פנים-ארגונית, על המורכבות של הובלת מהלך חדשני, על החשיבות של ניתוח האקו-סיסטם העסקי והבנת המוטיבציות של כל שחקני השוק. אותן תובנות יביאו להשגת המטרה הנכספת ולנצחון סוחף.

תמונת פרופיל מעודכנת 9.2016.jpg

10:45

30.01.2023

יזמת סדרתית ומרצה בינלאומית עם מעל 20 שנות נסיון ברחבי העולם. הקימה (מייסדת משותפת) וכיהנה כמנכ"לית של מיזם עסקי שמטרתו לבלום את התפשטות מחלת האיידס באפריקה באמצעות מכשיר רפואי חדשני בשם PrePex.

צמרת פירסט
אסף שנהב

הרשת גועשת: מרחב יוזמות בהובלת בוגרות ובוגרים במתודולגיית פרו-אקשן קפה

אסף שנהב

פרו-אקשן היא מתודולוגיה השתתפותית המאפשרת למספר רב של אנשים להתכנס להתייעצות המונית ופרקטית סביב יוזמות פעולות ורעיונות שמבקשות להתממש במציאות. במהלך הסדנה ניחשף ללמעלה מ 20 יוזמות המבקשות להתממש במרחב המוניציפלי מתוך רשת בוגרי הצוערים. יוזמות הבאות מתוך 360 מעלות של הבוגרים ברשת- יוזמות הקשורות בפיתוח המקצועי של הבוגרים, בניהול נכון של רשות מקומית, בפיתוח מימד ההון האנושי בשלטון המקומי ועוד. זו הזדמנות עבור כל אחד ואחת מאיתנו להכיר את היוזמות לעומק, להתחבר לזו הרלווונטית ביותר עבורנו, לסייע בפיתוח שלה ולקדם את מימושה במרחב המוניציפלי.

אסף שנהב.jpg

11:45

30.01.2023

מנחה קבוצות גדולות ותהליכי שינוי, יזם חברתי ומשורר שירה מדוברת. 

דורון פישלר

דורון פישלר

אני אכתוב את זה מחר: לחיות עם דחיינות

אתם לגמרי הולכים לכתוב את העבודה הזאת, לפתוח סטארט-אפ משלכם וללמוד לנגן בגיטרה. מיד אחרי שתכינו קפה. ותראו את הסרטון הזה ביוטיוב. ותרפרשו את האתר הזה. שוב. אתם לא לבד. דחיינות היא אחד הבאגים הנפוצים ביותר במח האנושי, וקשה מאוד להתחמק ממנה. דורון פישלר, מרצה, פודקאסטר ודחיין בעל ניסיון של שנים, יסביר לכם איך לחיות עם דחיינות, לאלף אותה ולגרום לה לעבוד בשבילכם, בהרצאה שתוכלו לראות במקום לעשות דברים חשובים יותר.

מרצה, פודקאסטר ומבקר קולנוע לשעבר. מגיש את הפודקאסטים "המובן מאליו" ו"התשובה", אחד הפודקאסטים המואזנים ביותר בארץ.

doronz2-med.jpg

09:15

31.01.2023

אסנת מירון

קסם הסרנדיפיטי- אם יוצאים מגיעים

אסנת מירון

כל החיים לימדו אותנו לרצות, לחלום, לכוון למטרה. ובכן, לא תמיד כדאי לדעת לאן הולכים. יש עוד דרכים להגיע לתוצאות, ולא פחות טובות, שיטה שעובדת עוד מימי התנ"ך.

סרנדיפיטי  = גילוי מקרי של משהו טוב.

סרנדיפיטי – מצב שבו אדם עסוק במשהו אחד ובמהלכו נגלה אליו משהו אחר לגמרי – סוג של תאונה משמחת. זה המזל הטוב הלא צפוי שקורה מרגעים לא מתוכננים שבהם אנו פרואקטיביים והתוצאה היא חיובית. זהו הכוח הנסתר בעולם, וזה נוכח בכל מקום סביבנו, מאירועי יום-יום קטנים ועד אירועים משני חיים, לעיתים משני עולם ופורצי דרך. ועדיין – מעטים האנשים אשר אימצו ופיתחו את המיינדסט הזה כדי לגרום לו להיות עוצמתי ומוביל להצלחה.

זהו מסע למרחבים של אי ודאות וחוסר תכליתיות שאפשר ממש להתאהב בהם. בסדנה יתקיים מפגש חוויתי עם רעיון הסרנדיפיטי תוך חקר אישי וקצת התנסות. המשתתפים ייחשפו לקסמה של המילה ויהרהרו בסיפורי חיים ובפרקטיקות לקידום אקראיות מבורכת בחיים האישיים ובמקומות העבודה.

אסנת מירון.jpg

09:15

31.01.2023

מומחית ברישות חברתי ומנהלת חדשנות ארגונית בארגון מעוז. החלה את דרכה בתפקידי הפקה שונים בטלוויזיה: הקמת חדשות ערוץ 2, הפקת התכנית ‘אולפן שישי’ והייתה המפיקה הראשית של התכנית ‘עובדה’ עם אילנה דיין.

מנחים

עדי לבנה

המדען המטורף והצוללת הצהובה - סדנה מבוססת חדר בריחה, לפיתוח חשיבה יצירתית

עדי ליבנה

בסדנה מתנסים קודם כל במשימה סודיות ומיוחדת! לאחר מכן לומדים טכניקות וכלים פרקטיים במיוחד, לפיתוח חשיבה יצירתית-המצאתית ויזמית, אצל המשתתפים.

הסדנה מאפשרת לכל מי שמתעניין בחדשנות ויצירתיות, לבצע "קפיצת מדרגה יצירתית" משותפת,

שבכוחה להשפיע על התוצרים המקצועיים שלו ועל האופן בו הוא מנהל את תפקידו ואת משימותיו, ולזמן עבורו חשיבה מסוג אחר.

סוג של מיני האקתון שבסופו נולדים רעיונות חדשים ומרגשים, אשר מרחיבים את האפשרויות של כולנו, להתמודד עם המציאות הארגונית המורכבת.

עדי ליבנה.jpg

מייסדת "הקפסולה- פיתח ארגוני הרפתקני", יועצת ארגונית ומנחת קבוצות, מרצה ב-HIT

10:30

01

שגית רוסו יצחקי

מקונפליקט לתקשורת מקרבת- כלים ליצירת דיאלוג

שגית רוסו יצחקי

מכירות.ים קונפליקט? יצא לכן.ם להיות בזה? וזה פחות משנה אם זה קרה בעבודה, עם הילדים או ההורים, בזוגיות או אפילו בתוך תוכנו. בד”כ נמצא את עצמנו חווים רגשות חזקים, לרוב מהסוג הלא נעים בכלל ובעיקר, חשש גדול שמשהו שחשוב לנו אולי לא יקרה או שיקרה משהו שיפגע בנו ובערכים והמטרות שלנו. איך אפשר להפוך רגעים כאלה, שמרגישים לפעמים כמו יריבות משני עברי תהום, להזדמנות לחיבור ושותפות במציאת הדרך להיטיב עם עצמנו ועם העולם?? אני כאן כדי להגיד שיש דרך! ויש כלים מעשיים ודי פשוטים שנוכל לתרגל יחד. מוזמנות ומוזמנים בשמחה!

שגיתרוסו יצחקי.jpeg

10:30

02

עוסקת בלימוד ותירגול של מגוון כלים ודרכים ליצירת תקשורת מיטיבה ומשמעותית במעגלים המשתנים של חיינו. כלים מעולמות התקשורת המקרבת, הנחיה של קבוצות וצוותים ליצירת חיבור, דיאלוג ושותפות  וכלים מתחום האימון. מאמינה בכל ליבה כי איכות הקשר האנושי בינינו משמעותית מאד לאיכות חיינו ולכל מה שנבחר לעשות וכי תקשורת המעודדת חיבור, הבנה והחזקה משותפת של מה שחשוב לכולנו היא הדרך לבריאות עולמית .

מפות סיפור - פלטפורמות GIS אינטראקטיביות

הדסה לב

הסדנה תעסוק ביכולות של כלים טכנולוגיים אינטרנטיים מעולם ה-GIS (אפליקציות), לצורך הנגשה והבנה של פרויקטים תכנוניים.
הסדנה תתחלק לשני חלקים. החלק הראשון יציג דוגמאות של אפליקציות שנבנו עבור רשויות מקומיות וגופים ציבוריים אחרים.
בחלק זה יוסבר כיצד אפליקציות אלו עזרו לרשויות להנגיש פרויקטים לציבור הרחב או לצוות התכנון ברשות. יודגשו האלמנטים האינטראקטיבים והתלת ממדיים של האפליקציות ואת יכולות המשתמש.
יוצגו פרויקטים בקנה מידה שונים כמו תוכניות מתאר (כפר סבא), תכניות מדיניות (כפר סבא וחיפה) ותכניות מפורטות (קרית אונו).
בחלק השני יפתח חלון למאחורי הקלעים של חשבון GIS בענן ויוסבר כיצד נבנות האפליקציות. יינתן הסבר לגבי החלקים השונים של האפליקציות (שכבות מידע, מפות דו ממד, סצנות תלת ממד) ושלבי הבנייה.
המשתתפים ייחשפו לכל חלק בנפרד ויראו כיצד ניתן לחבר בין החלקים כדי לייצר אפליקציית שיתוף.
נדגים כיצד אפליקציות מסויימות, כמו סקר GIS, מגיבות בזמן אמת לשאלות ולתשובות שהוזנו ואיך ניתן לייצר מהמידע חומרים גרפיים אשר מנגישים אותה.
הסדנה תאפשר הבנה מעמיקה של אפליקציות GIS אינטראקטיביות ואיך הן יכולות לשמש גוף תכנוני ומה נדרש כדי לבנות אפליקציות כאלו.

הדסה לב.jpg

10:30

06

אדריכלית, עם למעלה מ-18 שנות ניסיון מקצועי באדריכלות ותכנון עירוני מתוכם כ-10 שנות ניסיון בתחום ה-GIS.

בעלת תואר שני במנהל אורבני בהולנד ותואר ראשון באדריכלות מבצלאל.

דורית עוזיאל

קצר מושחז ולענין- כתיבה שיווקית וקופיריטינג

אלון חדד

"אבא שלי נגר",  "אמא שלי רופאה" אם פעם המקצועות היו די פשוטים וברורים לכל, היום הסיפור אחר לגמרי. נכנסנו לעידן בו התפקידים והמשרות מחייבים הבנה רב תחומית ודורשים התמחות ידע, וניסיון במספר דספלינות. 

אז מי אני? מה אני עושה בחיים? איך אני מתקשר את ההתמחות שלי במינימום מילים? בסדנת כתיבה  זו נממש את הזכות להגדרה עצמית, נתנסה בניסוח מדויק וחד, נקבל כלים למיתוג אישי שישמשו אותנו בעבודה השוטפת. אז חדדו עפרונות, שימו הרבה דיאודורנט כי הולכים להזיע. נכתוב נמחק ושוב נדסקס ונדוש את המוץ מהתבן, עד שנשאר עם המילים החדות והמדוייקות, המושחזות והקולעות, המגדירות והמאפיינות ביותר את תחום עיסוקנו.

אלון חדד- תמונה.jpg

10:30

04

איש אסטרטגיה וקריאייטיב, דובר ישראלית שוטפת, פרוייקטור מיתוג וקמפיינים של מותגים של העולם החדש. בוגר משרדי הפרסום מקאן, גיתם ויהושע. 

העול מגובה

העולם מגובה 95 ס"מ - מתכננים עיר גדולה לילדים קטנים

תוכנית אורבן 95 - העיר מגבה 95 ס"מ מייסודה של קרון ון ליר, פועלת כשש שנים ביותר מ 60 ערים ברחבי העולם, במטרה להפוך אותן לערים טובות יותר עבור ילדים ומשפחותיהם. בישראל, התוכנית מופעלת על ידי המועצה הישראלית לבנייה ירוקה מזה כשנתיים, בערים טירה, בית שמש ואשדוד, ובשנה הבאה תתרחב  לערים נוספות בפריפריה החברתית והגאוגרפית בארץ.

 

בסדנה נכיר את פועלה של התוכנית בארץ ובעולם באמצעות מקרי בוחן המתארים את השינוי התפיסתי העירוני שנוצר מתוך שינוי נקודת המבט לגבה 95 ס"מ. נתנסה בכלים חווייתיים מעולמות התכנון, שיתוף ציבור, עיצוב שירות וחשיבה יצירתית. ובעיקר, נפתח את הראש לגישות חדשות ליצירת שינוי תפיסתי אצל בעלי תפקידים ברשויות מקומיות. כי עיר טובה עבור ילדים - היא עיר טובה עבור כולם!

10:30

05

יסמין יותם

מנהלת תוכנית Urban95 הארצית

מעצבת תעשייתית ומעצבת שירות, תואר ראשון בעיצוב תעשייתי ותואר שני בניהול עיצוב מבצלאל. בעלת ותק של יותר מעשור כיועצת אסטרטגית לקיימות ותהליכי פיתוח סביבתיים ומנחה של תהליכי חדשנות במגזר הפרטי, הציבורי והשלישי בארץ ובעולם. הובילה מגוון תהליכי שיתוף ציבור ויוזמות חברתיות סביבתיות. מתנדבת כמנהלת שותפה בקבוצת אפס פסולת ישראל בפייסבוק, העוסקת בענייני אקולוגיה וחיים בני-קיימא וכוללת כ-46 אלף חברים.

אורבן 95- יסמין יותם.jpeg

אדר' ענת הורוביץ הראל

מומחית בתכנון עירוני, המועצה הישראלית לבנייה ירוקה

ענת היא אדריכלית בוגרת הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון. עוסקת מזה כ-15 שנים במדיניות תכנון, תכנון אסטרטגי ותכנון סביבתי. משמשת כיועצת מקצועית בתוכנית Urban 95  הארצית וכן כנציגת התאחדות האדריכלים ובוני ערים בישראל בקבוצת עבודה של ארגון האדריכלים העולמי UIA העוסקת באדריכלות וילדים

אורבן 95- אדריכלית ענת הראל.jpeg

נור קורבי

רכזת תוכנית Urban95 הארצית

פסיכולוגית חברתית מומחית בתחומי קבלת החלטות ויחסים בין קבוצות, תואר ראשון בפסיכולוגיה ולימודי נשים ומגדר ותואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה חברתית מאוניברסיטת רייכמן. מגיעה מרקע אשר משלב בין הנישה המחקרית בפסיכולוגיה של ניסויים, מחקר, ומדידה והערכת פרויקטים, ובין עבודה בשטח עם אוכלוסיות מוחלשות; בריאות הנפש ונוער בסיכון. מתנדבת כמנחת קבוצה ומדריכת נוער בעמותת ׳בלדנא לצעירים ערבים׳ ושותפה בניהול פרויקט פמיניסטי פלסטיני בשם ׳חלקאת איסתיקבאל׳ שמטרתו לבנות קהילת נשים, חיבור בין דורי והעצמה נשית במרחב הציבורי

אורבן 95- נור קורבי.jpeg
אלון חדד

מעבר למילים - כח ההשפעה של שפת הגוף

דורית עוזיאל

מה צפוי לנו בסדנה של דורית?

נלמד "לשמוע" דרך העיניים

נקבל  "משקפיים" המסייעים בזיהוי חולשות וחוזקות בתקשורת הבינאישית.

נחדד את ההבנה כי אנו היחידים שיכולים ללמד אחרים כיצד להתייחס אלינו וכי לשפת הגוף שלנו יש תפקיד מכריע בכך.

נקבל ארגז כלים, שיאפשר לנו ליצור לעצמנו יתרון משמעותי בתקשורת הבינאישית שלנו.

יינתנו שפע של דוגמאות שניתן יהיה ליישמן ביעילות מיידית וכן יודגשו נקודות שיהוו עזרה לניהול פגישות ופרזנטציות באופן המיטבי והיעיל ביותר

דורית עוזיאל.jpg

10:30

03

חברת סגל אקדמי ומרצה בכירה למקצועות התקשורת והניהול באוניברסיטת בר-אילן, באוניברסיטת רייכמן ובמסלול האקדמי של המכללה למנהל.

הדסה לב
שאלות ושובת
 • לא זוכר אם נרשמתי להסעה. איך אני יודע באיזו תחנה לעלות על ההסעה?
  כשבוע לפני הכנס יצא מייל מסודר עם כל העדכונים. בינתיים נדרשתם למלא טופס מעודכן עבור ההסעה. קישור לנרשמים להסעה נמצא כאן
 • אשמח לעלות על טרמפ או לצרף אלי טרמפיסטים לנסיעה. איפה מרוכז כל המידעה הזה?
  לוח טרמפים נמצא כאן, מוזמנים לעדכן אותו
 • באיזו מהסדנאות אני משתתפ.ת?
  כשבוע לפני הכנס יצא מייל מסודר עם כל העדכונים. קישור לשיבוצים לסדנאות נמצא כאן: רישום
 • באיזה חדרים הסדנאות מתקיימות?
  קצר מושחז ולענין- כתיבה שיווקית | אלון חדד | ברוש מקונפליקט לתקשורת מקרבת | שגית רוסו יצחקי | מבואת אולם שקד המדען המטורף והצוללת הצהובה | עדי ליבנה | אתרוג מעבר למילים- כח ההשפעה של שפת גוף | דורית עוזיאל | אולם שקד מפות סיפור- פלטפורמות GIS אינטראקטיביות | הדסה לב | גפן, קומה 3 העולם מגובה 95 ס"מ | צוות אורבן 95 | בנין ערבה, קומה -1
 • מה הם המתקנים הקיימים במלון בהם נוכל לעשות שימוש במהלך הכנס?
  בריכה, סאונה, ג'קוזי, חדר כושר. מתקנים אלו פתוחים בין השעות 5:30-22:00. מוזמנים להינות מהם בזמן ההפסקות של הכנס.
 • אני מעוניין.ת לישון בחדר יחיד, האם זה אפשרי?
  הלינה היא בחדרים זוגיים בלבד. מקרים מיוחדים בלבד, בתיאום מראש עם מפעם השפלה, ניתן יהיה לאפשר לינה בחדר יחיד. לינה בחדר יחיד כרוכה בתוספת תשלום בסך 545 ש"ח ש"ח. תשלום ישירות למפעם. התשלום יתבצע ביום הראשון של הכנס במזומן/ העברה בנקאית/ צ'ק.
 • יש ציוד מיוחד שצריך להביא לכנס?
  אין ציוד מיוחד, אבל אנחנו ממליצים להביא: בגדים קצת יותר חגיגיים לטקס בגד ים- אם יתחשק לכם להיכנס לבריכה המחוממת בגדי אימון- אם יתחשק לכם להיכנס לחדר הכושר בגדים מתאימים לפעילות הספורטיבית של הבוקר (אימון כוח/ ריצה/ יוגה) ממליצים להביא לפ טופ (בעיקר למשתתפי הסדנה של מפות סיפור)
bottom of page